»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Tällä kaudella seura tarjoaa kaksi eri vaihtoehtoa luistelu- ja jääkiekkoharrastuksen aloittamiseen! Luistelukoulu 3-10 vuotiaaille sunnuntaisin klo 11.30 Leijonakiekkokoulu 5-10 vuotiaille sunnuntaisin klo 12.30 Tutustu Leijonakiekkokoulu toimintaan

Lue lisää »

Luistelu- ja Leijonakiekkoulu ilmoittautuminen on auki! Mukaan voit ilmoittautua milloin vain!

Tällä kaudella seura tarjoaa kaksi eri vaihtoehtoa luistelu- ja jääkiekkoharrastuksen aloittamiseen! Luistelukoulu 3-10 vuotiaaille sunnuntaisin klo 11.30 Leijonakiekkokoulu 5-10 vuotiaille sunnuntaisin klo 12.30 Tutustu Leijonakiekkokoulu toimintaan

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
B2-nuoretB2
19
Lok
klo 18:30
Tikkurila 1
KiVa - Tappara
3-10
2006D2
19
Lok
klo 18:45
Malmi 1
IHK Blue - KiVa punainen
5-5
B2-nuoretB2
20
Lok
klo 13:30
Tikkurila 1
KiVa - Blues
4-2
2008E2 Eteläinen sarja
20
Lok
klo 13:30
Kauniaisten jäähalli
GrIFK Green - KiVa 08 valkoinen
2008E2 Eteläinen sarja
20
Lok
klo 13:30
Tikkurila 2
KiVa 08 sininen - Jokerit Yellow
C-akatemiaMestis-karsinta
20
Lok
klo 16:15
Paloheinä 1
HJK - KiVa C-Akatemia
2006D2
20
Lok
klo 17:30
Tikkurila 2
KiVa sininen - Pelicans Turkoosi 1
1-8
2005Sarjaottelu
20
Lok
klo 19:00
T2
KiVa -05 Valkoinen - KJT Black
C2-itäC2 A-alkusarja
20
Lok
klo 19:30
Tikkurila 1
KiVa - Viikingit Knights
B-nuoretSM
21
Lok
klo 13:15
Trio
KiVa B - Blues Akatemia
2-1
2008E2 Eteläinen sarja
21
Lok
klo 13:30
Tikkurila 2
KiVa 08 musta - Nikkarit White
2006D2
21
Lok
klo 15:50
Myyrmäki
EVU / va - KiVa valkoinen
7-3
C-akatemiaMestis-karsinta
21
Lok
klo 16:00
Trio
KiVa C-Akatemia - Titaanit
2005Sarjaottelu
21
Lok
klo 19:00
T2
KiVa -05 Sininen - Hunters Keltainen
C-akatemiaMestis-karsinta
24
Lok
klo 19:10
Trio
KiVa C-Akatemia - GrIFK
2008E2 Eteläinen sarja
25
Lok
klo 17:00
Myyrmäen jäähalli2
KiVa 08 punainen - Viikingit Uutela
B-nuoretSM
26
Lok
klo 16:45
Vuosaari
Viikingit - KiVa B
B2-nuoretB2
27
Lok
klo 15:00
Pori Astora
Ässät - KiVa
2008E2 Eteläinen sarja
27
Lok
klo 15:00
Sipoon jäähalli
Wolf Musta - KiVa 08 sininen
2008E2 Eteläinen sarja
27
Lok
klo 15:00
Tikkurila 2
KiVa 08 valkoinen - Blues JR Blue2
2005Sarjaottelu
27
Lok
klo 19:00
T2
KiVa -05 Sininen - KJT White
2006D2
27
Lok
klo 19:00
Tikkurila 2
KiVa valkoinen - HJK / Black
2006D2
28
Lok
klo 10:30
Nummela
HAKI Blue 1 - KiVa sininen
2006D2
28
Lok
klo 14:00
Mäntsälä
Jää-Tiikerit White - KiVa valkoinen
2008E2 Eteläinen sarja
28
Lok
klo 14:00
Malmin jäähalli
REDS Blue - KiVa 08 musta
B-nuoretSM
28
Lok
klo 15:15
Kerava
KJT Haukat - KiVa B
2005Sarjaottelu
28
Lok
klo 16:30
Pajulahti
Pelicans Valkoinen P-H - KiVa -05 Valkoinen
2006D2
28
Lok
klo 18:00
Tikkurila 2
KiVa punainen - KJT RED
Pelaajamaksun 2. erä
verkkopankki klo 12:00

20
Jou
D2 Uudenvuoden turnaus
Trio Areena klo 8:00

29
Jou
D2 Uudenvuodenturnaus
Trio Areena klo 8:00

30
Jou
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
Kiekko-Vantaan Juniorit ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat